
Auto-Service van der Velden en het Golf GTI forum presenteren de 1e editie van de GTI+ dag!
Beste forumleden,
Op zaterdag 10 oktober van 10:00 tot 15:00 organiseren wij in samenwerking met het Golf GTI Forum voor de eerste keer de GTI+ dag bij onze vestiging in Zoetermeer.
Wij nodigen jullie dan ook graag uit voor een gezellige meeting met een hapje en een drankje! Iedereen met een auto uit de VAG-groep is van harte welkom, maar de dag zal draaien om de Golf GTI en R.
Op het voorlopige programma staan o.a. demonstraties van onze vermogenstestbank (Autotest-lab van der Velden), 3D uitlijnen, banden balanceren anno 2015, de elektronische remmentestbank, restyle reparaties, een stand van ons eigen magazijn met leuke GTI producten en een stand van het bedrijf Tuningparts. Tevens zijn er prijzen te winnen voor de mooiste en snelste GTI/R aanwezig. Dus doe mee en win!
Natuurlijk is het mogelijk om je eigen auto te laten testen op de vermogensbank bij Autotest-lab van der Velden, hiervoor rekenen wij een GTI+ dag actietarief van € 39,00. Inschrijven voor een vermogensbank testsessie is wel noodzakelijk i.v.m. de planning. In totaal zijn er 15 plaatsen beschikbaar, dus wees op tijd als je hier gebruik van wil maken. Dit bedrag wordt in korting gebracht als je een onderhoudsbeurt/reparatie bij ons in de werkplaats laat uitvoeren óf onderdelen besteld met een minimale waarde van € 100,00.
Ook Restyle reparaties kunnen weer gedaan worden tijdens deze dag. Hiervoor geldt het GTI+ dag actietarief van € 39,00 i.p.v. € 79,00. Inschrijven is net zoals bij Autotest-lab van der Velden noodzakelijk i.v.m. de planning.
Als er per onderdeel teveel inschrijvingen zijn, alle VAG-groep auto's mogen aangemeld worden, dan krijgen de GOLF GTI en R voorrang bij de verdeling.
Om alles zo goed mogelijk te kunnen organiseren stellen wij het zeer op prijs als je ons een e-mail stuurt met daarin het aantal personen en het aantal auto’s waarmee je komt. Ook of je (kleine)kinderen meeneemt, zodat wij voor de kleinste GTI fans ook iets leuks kunnen doen.
De toegang is natuurlijk gratis.
Aanmelden én inschrijven voor Autotest-lab/Restyle kan via eline@vandervelden.nl.
Graag tot 10 oktober!
Met vriendelijke groet,
Het Golf GTI forum team van Auto-Service van der Velden Bob, Eline, Jeroen en Nick.
Het adres:
Auto-Service van der Velden
Industrieweg 2
2712 LB Zoetermeer
Websites:
http://www.vandervelden.nl
http://www.autotestlab.nl
Facebook:
http://www.facebook.com/autoservicevand ... zoetermeer
http://www.facebook.com/autotestlab
Dus stuur een mail aan eline@vandervelden.nl met daarin de volgende gegevens:
Naam:
Forum Nickname:
Soort auto:
Kenteken:
Aantal personen:
Vermogenstest JA/NEE (maximaal 15 plaatsen)
Restyle JA/NEE
Aantal kinderen + leeftijd:
Telefoonnummer:
Zet ook even hier op het forum of je komt:
1 - Nico!
2 - Bluetiger
3 - HS2005
4 - Golf88
5 - Verlengsnoer
6 - Kaptino
7 - 73GTI
8 - Golf5GTI330pk
9 - Maarten
10 - Ferry
11 - Fi...
12 - andreversteeg
13 - Edition30
14 - Wjb#222 wil zeker de bank op!!
15 - RonnyR20
17 - paulvugt
18 - marco gti liefhebber
19 - GOLF GTI V AR
20 - mackdennis
21 - WesleyGTI ook ik ben zeer waarschijnlijk aanwezig (nog even kijken hoe ik met werk zit)
22 - FGT
23 - TheDGM
24 - KeesJ
25 - JimmyGTI
26 - eddiea
27 - wk1975
28 - Ex-Belg Olivier
29 - Xandergti
30 - Asfaltboy
31 - Knight
32 - Michael.S
33 - hansiepit
34 - petervdijk
35 - gti240edtion
36 - MkVI NMGN
37 - Ascari
38 - Tino
39 - Car Newbie
40 - Amy
41 - Ricardo-mk6 gti
42 -