Yooo,
Ff een vraagje, ik zou graag mijn achterste gti logo van de koffer Willen halen. Iemand enig idee hoe ik dit kan doen? Ze zeggen met een haardroger en visdraad maar is dat ook zo? Hoe krijg je de rest van het plaksel dan verwijdert? Of zou je het logo gewoon laten staan? Grtzzz
Gti logo verwijderen
- Wesley'sGTI
- Berichten: 95
- Lid geworden op: 01 aug 2012, 15:22
- Type auto: Golf MK4 GTI
- Locatie: Ommen
Re: Gti logo verwijderen
visdraad en een polijst machine, en het lijkt of het logo er nooit zat
GOLF MK4 1.8 20VT +- 240PK 380Nm
- Verlengsnoer
- Berichten: 1814
- Lid geworden op: 29 jun 2011, 14:19
Re: Gti logo verwijderen
Visdraad en haardrooger werkt prima. Ik heb zelf klei gebulkt en opnieuw gewaxt.. Je bent je logo zo kwijt
Re: Gti logo verwijderen
Heb zonet mijn logo eraf gekregen maar ziet toch een licht kleur verschil. Enig idee hoe dit op te lossen? Waxen? Polieren??
Re: Gti logo verwijderen
Waxen niet als eerste.Hanske schreef:Heb zonet mijn logo eraf gekregen maar ziet toch een licht kleur verschil. Enig idee hoe dit op te lossen? Waxen? Polieren??
Je kan eerst kleien proberen. (Lukt dat, dan waxen.)
Werkt klei niet, met NXT van mequiars aan de gang. Met hand misschien al voldoende anders machinaal.
Edit: mocht dat ook niet lukken dan pas moet je echt gaan polijsten.

Re: Gti logo verwijderen
Ok, k ga eens met klei proberen. Thxx
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 5 gasten