Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Hier kan je de aankondigingen vinden evenementen en meetings die niet door dit forum georganiseerd zijn. Tevens kan je hier de verslagen vinden van die bijeenkomsten.
Het staat iedereen vrij hier evenementen en meetings te plaatsen.
Ik zag deze inderdaad op het vwforum en wou deze gaan plaatsen in het meetings in de maand november topic.
Alleen kon ik niet precies het adres zien waar het nou precies werd gehouden.
Maar dat heb jij al gedaan bedankt.
Ga gelijk de topic meetings in de maand november aanpassen.
Het Cafe/restaurant was zwaaaaaaaar ongeorganiseerd. Er stond een SUPER lange rij, ben je eindelijk aan de beurt..... Nee dan moet je eerst mutjes kopen, aan de overkant(stond nergens aangegeven binnen op een muur ofzo). Vervolgens mag je weer achteraansluiten. En dat ook nog eens tegen niet hele schappelijke prijzen of heeel erg lekker eten. Het niveau van auto's was ook echt lager dan laag. Ik wil niet zeggen dat mijn auto volle zalen trekt, maar wat daar stond.... Super veel ongespoten bumpers en noem maar op! Ook de entree was niet mals, en het totaal pakketje voor ons was toen dat we dus vrij snel (op het eten na dan) weer weg waren.
Maar het kan natuurlijk altijd beter zijn geworden in de tussentijd, maar ik ben niet zo gecharmeerd meer van de vwforummeetings(ligt ook aan andere meetings, en is persoonlijke mening uiteraard)
Dirk schreef:Het Cafe/restaurant was zwaaaaaaaar ongeorganiseerd. Er stond een SUPER lange rij, ben je eindelijk aan de beurt..... Nee dan moet je eerst mutjes kopen, aan de overkant(stond nergens aangegeven binnen op een muur ofzo). Vervolgens mag je weer achteraansluiten. En dat ook nog eens tegen niet hele schappelijke prijzen of heeel erg lekker eten. Het niveau van auto's was ook echt lager dan laag. Ik wil niet zeggen dat mijn auto volle zalen trekt, maar wat daar stond.... Super veel ongespoten bumpers en noem maar op! Ook de entree was niet mals, en het totaal pakketje voor ons was toen dat we dus vrij snel (op het eten na dan) weer weg waren.
Maar het kan natuurlijk altijd beter zijn geworden in de tussentijd, maar ik ben niet zo gecharmeerd meer van de vwforummeetings(ligt ook aan andere meetings, en is persoonlijke mening uiteraard)
Jammer dat je dit allemaal zegt!!!
We zijn een groepje uit nieuwegien en omstreken die heeft besloten om onze passie te delen.
Dit is een nieuwe meeting en pas de tweede vanuit ons! (eerste was een mini meet om te kijken wat de opkomst was )
Het is inmiddels een macdonalds dus muntjes?? WTF?
Eerste meeting heb ik geen ''monster'' bumpers etc gezien alleen zwaar nette en mooie golfjes ( vw's )
Dirk geeft aan wat zijn ervaring was. En nu jij hebt gezegd dat het een hele andere meeting is met een positieve uitstraling (en een Mac), is dit alleen maar positieve info voor de forumleden, zeker voor degenen die (ook) denken dat het om de oude meeting ging. Dus ook de mededeling van Dirk is zeker ook een positieve bijdrage.
Misschien dat wie het nu organiseren een andere insteek hebben, maar er is echt al daar eens een meeting geweest toen het nog een restaurant/cafe was vanuit het vwforum zelf.(jaar of 3/4 terug) De opkomst was toen gigantisch, maar de tegenvallers ook. Het jaar daarna was geloof ik ook de Big Daddy's gesloten ofzo (maar dar zijn slechts geruchten, kan dit niet bevestigen) Hoe jullie het nu organiseren weet ik niet, maar ik heb gewoon veel meetings al gehad en ook een hoop van het vwforum. Ik vond het nooit echt boeiende meetings. Kan natuurlijk zijn dat zoals jullie het nu opzetten een prachtige meeting wordt en ik wil dan ook niemand tegenhouden om te gaan en hoop dat jullie gewoon een hele leuke/gezellige meeting hebben!
1. Gerald99
2. rutgergti
3. Marvii
4. T4b (eindelijk haha, maar wel ovb(omdat het nog zo ver weg is ))
5. RoyZ (ovb)
6. BreeZe(ovb)
7. AnimasFour
8. Jeffreyvdt (ovb)
9. RobinvdB
10. Jordy89
11. Karakan
12. geerten ( pas rond 10 uur moet werken tt 9 uur)
13. Weslyh
14. MikeW
15. Pittbull
16. Stepposs
17. Nickie1827 (waarschijnlijk met een maatje + auto)
Ik was samen met floppie naar deze meeting geweest en ik vond het een leuke avond.
Heb nieuwe mensen leren kennen en iemand gelijk van de gticlub-holland lid gemaakt en 2 andere naar dit forum gestuurd.
Was een gezellige en nette meeting zonder uitsloven of kijk mij eens stoer doen.
Zeker voor mij een geslaagde meeting.