Pagina 1 van 1
Zwarte koplamp
Geplaatst: 04 apr 2017, 21:30
door Jasond
Ik was een beetje op internet naar leuke onderdelen aan het zoeken, en toen kwam ik ineens deze foto tegen
En persoonlijk vind ik die koplampen met het donkere huis wel heel erg vet staan ipv de normale
Mijn vraag was of iemand weet of je deze zo kan kopen, of dat die van de foto zelf zwart zijn gemaakt door de kap eraf te halen.
Als ik op internet ernaar zoek krijg ik alleen aftermarket koplampen met led stripjes en angel ayes.
Alvast bedankt!
Re: Zwarte koplamp
Geplaatst: 04 apr 2017, 22:17
door bzb
in de meeste gevallen is dit DIY
Re: Zwarte koplamp
Geplaatst: 04 apr 2017, 22:35
door Jasond
bzb schreef:in de meeste gevallen is dit DIY
Bedankt voor je reactie bzb, ging er al een beetje van uit maar je weet nooit

Re: Zwarte koplamp
Geplaatst: 04 apr 2017, 23:20
door Zero99
Zoek op google maar naar joey mod. We hebben het bij een maat van me gedaan bij normale koplampen. Durf het bij mijn eigen xenon niet aan ivm dat er in de xenons andere kit word gebruikt om de behuizing bijeen te houden die niet zacht word bij verwarmen.
Re: Zwarte koplamp
Geplaatst: 04 apr 2017, 23:36
door Jasond
Zero99 schreef:Zoek op google maar naar joey mod. We hebben het bij een maat van me gedaan bij normale koplampen. Durf het bij mijn eigen xenon niet aan ivm dat er in de xenons andere kit word gebruikt om de behuizing bijeen te houden die niet zacht word bij verwarmen.
Bedankt, ga eens even mezelf erin verdiepen!
Re: Zwarte koplamp
Geplaatst: 05 apr 2017, 09:25
door Henniej
Zo zwart zien ze er wel echt goed uit!
Re: Zwarte koplamp
Geplaatst: 05 apr 2017, 09:56
door Jasond
Henniej schreef:Zo zwart zien ze er wel echt goed uit!
Ja vond ik ook! Heeft wel wat aparts
Re: Zwarte koplamp
Geplaatst: 05 apr 2017, 11:00
door bzb
zo te zien ook een carbon wrapje om de ringen, aardig druk mee geweest maar mooi resultaat
Re: Zwarte koplamp
Geplaatst: 06 apr 2017, 10:57
door Jasond
bzb schreef:zo te zien ook een carbon wrapje om de ringen, aardig druk mee geweest maar mooi resultaat
Ja klopt, mooi effect maar zal een klote werk zijn.