Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Hallo allemaal. Na een verkeerde koop op het internet moet ik er toch aan geloven. Ik heb nieuwe zimmermann schijfen gekocht. Die komen dus morgen binnen.
Alleen met remblokken heb ik dus een probleem. Ik had ergens gelezen dat er verschillende maten waren. Ik dus de dealer gebeld. Die zeg kijk even op je blokken. Dus klauw eraf kijken en daar kwam ik dit tegen.
Met deze code kom ik op universele blokken uit. Ik wil dus gewoon de standaard blokken hebben van de dealer. of een goed betaalbaar alternatief.
Deze remklauwen heb ik. Weet iemand het goede onderdeel nummer voor de blokken?
Kun je de dealer niet gewoon vragen voor blokken van een R20? Ze zullen waarschijnlijk wel een kenteken "moeten" hebben, dus of even netjes vragen of ze zelf even willen zoeken naar de juiste uitvoering, of eerst een kenteken van een R20 zoeken en dat opgeven.
Golf88 schreef:Kun je de dealer niet gewoon vragen voor blokken van een R20? Ze zullen waarschijnlijk wel een kenteken "moeten" hebben, dus of even netjes vragen of ze zelf even willen zoeken naar de juiste uitvoering, of eerst een kenteken van een R20 zoeken en dat opgeven.
Dat zou kunnen. Echter zijn er verschillende remklauwen op de r20 geleverd. Ik dacht hier op het forum gelezen te hebben dat er dan ook verschillende blokken geleverd zijn. Ik denk dat ik dezelfde klauwen als een r32 heb. Maar zeker weten doe ik het niet. Uiteraard al met de dealer gebeld. Maar zoals eerder beschreven is via het kenteken geen verschil in remklauwen te vinden.
heb ze vorige week vervangen mijn blokken...
ze verkochten hier volgens mijn kenteken 3 soorten blokken,
deze allemaal met andere maten.
ben toen zelf op een zaterdag ochtend vroeg begonnen, oude blokken er van onder en meegenomen naar de winkel.
nieuwtjes gehaald en gelijk er terug onder.
gaat om enkele millimeters verschil in dikte, hoogte, breedte uit mijn hoofd. let hier even goed op
golf5gt schreef:heb ze vorige week vervangen mijn blokken...
ze verkochten hier volgens mijn kenteken 3 soorten blokken,
deze allemaal met andere maten.
ben toen zelf op een zaterdag ochtend vroeg begonnen, oude blokken er van onder en meegenomen naar de winkel.
nieuwtjes gehaald en gelijk er terug onder.
gaat om enkele millimeters verschil in dikte, hoogte, breedte uit mijn hoofd. let hier even goed op
Bedankt. Maar die optie heb ik niet. Aangezien ze bij de dealer niets op voorraad hebben. En er al aftermarket blokken in zitten. Misschien dat de maat dan al niet in orde is aan gezien het remmen steeds slechter gaat. Er blijft dan nog maar 1 optie over. Weer de blokken eruit halen alle exacte maten meten wat vrij lastig is. Dan terug plaatsen en dan weer alles los als ik blokken heb kunnen bestellen.
Weet iemand dan misschien waar het orginele onderdeelnummer van de remklauw staat. Dan kan ik die opzoeken en misschien daarop bestellen.