Pagina 1 van 1

Clubsport MK7 zonder DCC

Geplaatst: 30 aug 2017, 15:38
door Vissa
Beste Clubsport MK7 bezitters,

Ik was even benieuwd naar jullie ervaring met de rijkwaliteit zonder het DCC systeem i.c.m. de 19 inch velgen. Er zitten hier vast wel mensen die geen DCC hebben en op 19 inch staan.

Tijdens mijn proefrit ben ik niet echt op heel slecht wegdek beland, dus ik was benieuwd hoe jullie de rijkwaliteit vinden als je oneffen wegdek, klinkers en of drempels tegen komt? Valt er nog een beetje normaal mee te rijden? :)

Greets!

Remco

Re: Clubsport MK7 zonder DCC

Geplaatst: 31 aug 2017, 19:27
door Ro Clubsport
Rij in de zomer met 19' en H&R -35mm, strak niet storend ;) .

Re: Clubsport MK7 zonder DCC

Geplaatst: 31 aug 2017, 22:35
door Dexter
Ook testrit gedaan met 19" en zonder DCC. Dit was verbazingwekkend comfortabel. Mijn neef heeft een Leon FR met 18" en deze is veel harder.

Re: Clubsport MK7 zonder DCC

Geplaatst: 03 sep 2017, 05:18
door Vissa
Ondertussen de Clubsport mogen ontvangen, DCC is idd geen gemis. Wat een zacht onderstel heeft de Clubsport zeg, vergeleken bij de Type R haha! Heerlijk! :)