Pagina 1 van 1

4Motion voor Volkswagen Golf VII

Geplaatst: 28 jan 2013, 20:22
door MkVI Nmgn
4Motion voor Volkswagen Golf VII

Afbeelding

Vierwielaandrijving op de nieuwe Golf VII was tot voor kort niet te bestellen. Volkswagen levert het systeem sinds kort weer in Duitsland. In Nederland moeten we nog even geduld hebben op de Golf 4Motion.


De auto komt namelijk pas halverwege dit jaar op de markt. Het 4Motion-systeem is dan alleen te bestellen op de vijfdeurs Golf met 2.0 TDI-motor met 150 pk. Voor die versie geldt een gemiddeld verbruik van 4,7 liter per 100 km. Hoeveel het vierwielaandrijvingssysteem gaat kosten in Nederland is nog niet duidelijk. In Duitsland geldt in ieder geval een meerprijs van 1.800 euro. Ten opzichte van het 4Motion-systeem van de Golf VI is de versie in de zevende Golf-generatie 1,4 kilogram lichter. Overigens verscheen de eerste Golf met vierwielaandrijving in 1986 op de markt.

Bron: http://www.telegraaf.nl/autovisie/autov ... VII__.html

Re: 4Motion voor Volkswagen Golf VII

Geplaatst: 28 jan 2013, 20:28
door bzb
Haldex? 1,4 kilo waarom melden ze het überhaupt :)

Re: 4Motion voor Volkswagen Golf VII

Geplaatst: 28 jan 2013, 23:33
door theo
Afwachten wat de prijs hier gaat doen. Dat kan nog wel eens schrikken zijn als de uitstoot toeneemt. Moet je kijken wat er gebeurt als je bv. een automaat kiest in een Volvo AWD:

Afbeelding