Pagina 1 van 1

Importeren vanuit Duitsland

Geplaatst: 22 mei 2014, 10:33
door KlouxOne
Heren,

waarschijnlijk wil ik iets gaan importeren. Ik heb al veel zitten lezen over de stappen hoe of wat. Mijn maat Staffpride weet er ook veel van, maar toch wil ik hier vragen of iemand nog tips heeft of hoe bepaalde zaken in elkaar steken.

Ik ben opzoek naar een zuinige Golf 7 van een jaar oud ongeveer met weinig kilometers. Nu heb ik al wat mooie zien staan net over de grens. Maar hoe zit het nou precies met het naar nederland rijden met de auto die ik wil kopen? Als mensen voor de rest nog tips hebben hoor ik het graag.

bedankt alvast.

Re: Importeren vanuit Duitsland

Geplaatst: 22 mei 2014, 13:33
door Renekesgti
Hoi Maurice,

- Tijdelijk kenteken aanvragen via de RDW om de auto op te halen.
- Autoambulance huren en ophalen op trailer en dan kenteken aanvragen voor je RDW keuring.
- Groene platen van een bevriende kennis lenen voor de dag dat je hem gaat ophalen. Mag officieel niet in DE, Belgie en luxemburg wel.

Groeten René.
P.s goede keuze om een 7 te halen ipv een 6. Zeker de highline met R-line pakket ziet er goed uit!

Re: Importeren vanuit Duitsland

Geplaatst: 22 mei 2014, 16:57
door yal
Auto in Duitsland kopen en dealer verzoeken export kenteken(rode vlakken op kentekenplaat) aan te vragen of zelf regelen aldaar.

Met het export kenteken mag je ook maximaal 2 weken in NL rijden , let op dit is geen kurtzkenzeichen (gele vlakken op plaat) (ben slecht in Duits :( )
Ik had mijn ED35 verzekerd op het exportkenteken in Duitsland en bij mijn huidige verzekeraar op chassisnummer.
Exportkenteken kost ongeveer €250,- incl. verzekering en kentekenplaten.

Succes.

Grt Yal

Re: Importeren vanuit Duitsland

Geplaatst: 22 mei 2014, 18:09
door O2RS
Ik ben mij ook aan het oriënteren om te gaan importeren.
Nu heeft een kennis van mij een jonge A6 gewoon via een Nederlandse dealer geïmporteerd.
Hij heeft op internet gezocht naar een geschikt exemplaar en dit bij de nederlandse dealer neergelegd en onderhandeld.
Deze heeft alles vervolgens geregeld en zorgt ook voor de garantie, ik weet niet wat voor percentage ze er precies aan over willen houden. Maar misschien een optie om eens te overwegen?