Pagina 1 van 1
Golf MK6 GTI - Welke intake + DV?
Geplaatst: 29 mar 2020, 18:39
door K_C
Dag beste leden,
Nu dat we vrijwel allemaal thuis zitten onder de huidige omstandigheden was ik aan het denken om een aantal dingen te gaan veranderen aan mijn Golf MK6 GTI.
Ik wil wat meer belevenis/geluid eruit halen en nu was ik aan het denken om de Luchtinlaat en Diverter Valve aan te passen..
Vrij snel kwam ik uit op een CTS inlaat systeem en dan eventueel in combinatie met een GFB DV+ nu is mijn vraag of dit een goeie combinatie is en dit ook weer niet té veel geluid gaat produceren.. Hebben mensen ervaring met deze onderdelen of zouden jullie iets anders aanraden?
En als laatste is waar zouden jullie aanraden om deze onderdelen te kopen? Ik zie vooral bij de CTS inlaat vrij uiteenlopende prijzen..
Alvast bedankt!
Re: Golf MK6 GTI - Welke intake + DV?
Geplaatst: 30 mar 2020, 18:29
door John
Ik zou voor een carbonio luchtfilter gaan en voor een gfb dv+.
Mooi aanzuiggeluid en afblaasgeluid.
Re: Golf MK6 GTI - Welke intake + DV?
Geplaatst: 31 mar 2020, 13:39
door K_C
GFB DV+ Zojuist besteld

nu nog een beetje aan het twijfelen welke air intake.
Re: Golf MK6 GTI - Welke intake + DV?
Geplaatst: 31 mar 2020, 20:11
door Henniej
Bij een mk6 zal CTS als hf series wel goeie zijn.
Re: Golf MK6 GTI - Welke intake + DV?
Geplaatst: 01 apr 2020, 13:30
door Jefke92
Ik heb wel eens gelezen dat een blow off niet zo goed is voor een gti motor omdat de turbo telkens al zijn druk wegblaast en dan terug opnieuw volledig moet opsporen. Of heb ik het hier verkeerd?
Mvg Jeffrey
Re: Golf MK6 GTI - Welke intake + DV?
Geplaatst: 01 apr 2020, 15:27
door ferry
Verkeerd. Op het moment dat jij je gas los laat sluit de lucht inlaat en die lucht gaat terug naar je turbo waardoor de turbo afgeremd word. Laat je die lucht eerder ontsnappen dan zou in theorie je turbo sneller moeten op spoelen nadat je weer gas geeft.
Verstuurd vanaf mijn SM-A600FN met Tapatalk
Re: Golf MK6 GTI - Welke intake + DV?
Geplaatst: 01 apr 2020, 16:05
door Jefke92
Ja dat kan ook
Ik krijg vanmiddag mijn DV+ valve.
Ben benieuwd of er een verschil zal zijn

Re: Golf MK6 GTI - Welke intake + DV?
Geplaatst: 01 apr 2020, 16:07
door Jefke92
Ik zou zeker voor een cts gaan ziet er mooi uit goede prijs en alleen maar goede dingen over gehoord.
Re: Golf MK6 GTI - Welke intake + DV?
Geplaatst: 01 apr 2020, 18:46
door K_C
Jefke92 schreef: ↑01 apr 2020, 16:07
Ik zou zeker voor een cts gaan ziet er mooi uit goede prijs en alleen maar goede dingen over gehoord.
Ik zie ook veel goede dingen voorbij komen over de CTS, ga hem vanavond bestellen. Bedankt voor de reacties iedereen!
Re: Golf MK6 GTI - Welke intake + DV?
Geplaatst: 05 apr 2020, 14:10
door Rene.GTI
Maat van me heb een forge blow of erop gehad maar was juist minder fel op het gas omdat ie alles naar buiten blaast ipv terug.
Weet wel bij 1.8 t moters juist storringen krijgt als je zoiets doet.
Rij zelf ook met de gmb dv+ die terug blaast en een volkswagen racing intake zelfs dat hoor je afblazen .
Met zo open luchtfilter hoor je het wel beter.
Merktr zelf wel iets verschil met die gmb dv +.