Vandaag al vroeg op stap om met de verschillende satnavs de ringrit 2012 definitief te rijden.
Voor de ingewijden: de route in Basecamp bekeken en in Garmin geladen. De meetingpoints in de ritmodus van de RNS510 geactiveerd.
Helaas...... Garmin volgt niet de route en wijkt op aanzienlijke punten af van de oorspronkelijke route. Waarschijnlijk fout geprogrammeerd en een vanuit TomTom geëxporteerde route ingeladen. Als het goed is heeft de Garmin de route wel opgenomen en als ik daar wijs uit ben, zal ik die posten. Deze dag in ieder geval niet veel hulp van de Garmin gehad. Zoals verwacht gaat de RNS510 van meetingpoint naar meetingpoint. Uiteraard niet via de gewenste route, maar rechtstreeks. Handig om te zien dat je op een meetingpoint aankomt, maar niet echt zinvol. Stemmetje uitgezet, omdat 'ze' er steeds tussendoor kletst met foutieve aanwijzingen.
Wonderbaarlijk pakt TomTom de route goed. Geeft exact (op 2 omleidingen na, maar dat is amper 50 meter) de route weer. Al met al TomTom was vandaag de winnaar. (niets ten nadele van de Garmin, dat ligt eerder aan programmeur Wehoo dan aan het apparaat).
Als gevolg van deze dag heb ik een overzichtje kunnen maken van de tijden en de afgelegde kilometers. Kortom een km-tijdlijn. Deze post ik zowel hier als in de openingspost.
(voor de Garminliefhebbers, als het me lukt met de opgenomen route, zal ik hem posten).
Link km-tijdlijn (pdf-bestand):
http://members.ziggo.nl/werner.hooger/k ... it2012.pdf
Rij je de route goed, kom je o.a. langs onderstaand punt: