Pagina 1 van 1

Stuurhuis

Geplaatst: 11 dec 2012, 19:12
door Ralphd
Goedendag allemaal,

Heeft iemand enig idee wat de artikelcode is van een stuurhuis van een Golf 5 GTI uit 2006?
Mijn stuurhuis is gesloopt door die ****** die mijn auto opengebroken hebben en alles hebben gesloopt. Echter doet de verzekering ernstig moeilijk en ga ik er derhalve vanuit dat ik deze zelf moet vervangen.
Ik zat al op de site van onze sponsor te zoeken, hoffman carparts, maar er zijn verschillende versies van.

Bij vootrbaat dank!

Met vriendelijke groet,

Ralph Davidson

Re: Stuurhuis

Geplaatst: 11 dec 2012, 21:26
door MkVI Nmgn
Rechtermuisknop Afbeelding bekijken

Afbeelding

Re: Stuurhuis

Geplaatst: 11 dec 2012, 21:36
door Ralphd
Tonnie je bent een schat! Ik ga zo even kijken, tnx iig man!

Re: Stuurhuis

Geplaatst: 11 dec 2012, 21:41
door Ralphd
Hmm stom, kan die weer net niet vinden op de site van hoffmann carparts..
Wat kost deze bij VW zelf? En eventueel via jou? Ik kan m eventueel via n monteur die bij vw werkt kopen, en dan zit er ongeveer 30-35% korting op.

Re: Stuurhuis

Geplaatst: 11 dec 2012, 23:46
door GTIED30
Kun je geen losse delen vervangen? Stuurhuis kompleet gaat nogal in de papieren lopen!

Re: Stuurhuis

Geplaatst: 13 dec 2012, 07:43
door Ralphd
Bij VW zeiden ze van niet, schijnt een compleet systeem is zijn. Weet iemand of dat hoffman deze niet levert of dat een andere ook mogelijk is?

Re: Stuurhuis

Geplaatst: 13 dec 2012, 07:51
door MkVI Nmgn
Stuurhuis is alleen compleet leverbaar en ik kan niet die korting geven die hij geeft dat krijg ik zelf dus dan krijg je het wel voor een hele nette prijs, Misschien is het een optie om wat slopen af te bellen die hebben er vast wel 1 liggen :D