Pagina 1 van 1

schroefsetje zelf monteren

Geplaatst: 04 nov 2013, 21:05
door rudyploemen
iemand ervaring met het monteren van een schroefset onder een golf mk5 gti?

is dit zelf te doen ?
veren spanners perse nodig?

Re: schroefsetje zelf monteren

Geplaatst: 09 jan 2014, 14:05
door vwdesigner
Hoi,

Ja al vaak gedaan. Is heel goed te doen maar de originele voorpoten eronderuit halen is lastig als je het nooit hebt gedaan. Ik maak altijd de aandrijfas los bij het fuseestuk en de fusseekogel van de draagarm ook. Dan krijg je veel meer ruimte en pak je de poot zo weg. Als je de bovenste lagers ook over moet zetten dan zou ik wel even een veerklem erop zetten om onverwachts wegspringen van de onderdelen te voorkomen.

Succes

Re: schroefsetje zelf monteren

Geplaatst: 09 jan 2014, 16:31
door PatrickR
ik doe het bijna dagelijks, gewoon op een 2 koloms brug, goed gereedschap is het halve werk.
PS; zonder de aandrijfas los te halen. Wist je dat daar officieel een nieuwe moer op moet als je deze los haalt ivm de borging?

Re: schroefsetje zelf monteren

Geplaatst: 09 jan 2014, 20:21
door staffpride
Kan heel goed zonder de aandrijfas los te halen idd, maar dan moet je wel de stabistang aan beide zijde los maken om wat dieper te kunnen zakken met het fuseestuk.

Veerspanners heb je niet nodig in principe, zou gewoon nieuwe toplagers op de poten zetten.
Let wel goed op de montage pijl op de toplagers

Re: schroefsetje zelf monteren

Geplaatst: 09 jan 2014, 20:54
door bzb
ik rij al tijden met de orginele moer er weer in, maar had ook een vrij recent model, de ombouw was wel een pain in de buthole aan de bestuurders kant