Pagina 1 van 1
openen link
Geplaatst: 12 aug 2011, 11:27
door Hagar
Het valt me op dat bij het aanklikken van een link of afbeelding deze niet wordt geopend in een nieuwe tab maar het forum wegdrukt. Is het niet ergens in te stellen dat een link altijd in een nieuwe tab wordt geopend?
Re: openen link
Geplaatst: 12 aug 2011, 13:02
door Wilcoos
Re: openen link
Geplaatst: 12 aug 2011, 16:54
door Hagar
Bedankt voor de link naar het andere topic. Ik heb het gelezen maar dat is deels een (technisch) verhaal over WCAG-richtlijnen (W3C). Het gaat imo om gebruiksgemak en niet om het (strikt) volgen van deze richtlijnen. Sites als Nu.nl en Nieuws.nl maken allemaal een extra tab aan op het moment dat je klikt op een externe link of een artikel uit het archief. Overigens wordt er (gelukkig) ook op dit forum een externe link geopend in een extra tab bij het klikken op een sponsor.
BTW, als ik (
http://www.golfgtiforum.nl/forum/viewto ... f=32&t=310) door een W3C validator haal krijg ik 9 Errors, 1 warning...
Het is voor een sponsor ook prettig dat deze in beeld blijft bij het klikken op externe links in tegenstelling tot bv deze pagina:
http://www.golfgtiforum.nl/forum/viewto ... f=34&t=481
Al met al reden genoeg voor een heroverweging?
Re: openen link
Geplaatst: 12 aug 2011, 18:08
door rabies
Ik druk standaard control in, en dan heb ik altijd een nieuw tabblad.
Re: openen link
Geplaatst: 27 aug 2011, 21:18
door Eric H
rabies schreef:Ik druk standaard control in, en dan heb ik altijd een nieuw tabblad.
Hmm, stoor me hier ook al een tijdje aan, en ik doe het meeste met de iPad.......dan kun je geen control indrukken...
Re: openen link
Geplaatst: 27 aug 2011, 21:57
door NICO!
Op de ipad moet je een link iets langer indrukken, dan krijg je de optie in een nieuw venster te openen.
Re: openen link
Geplaatst: 27 aug 2011, 23:18
door Eric H
Tja, stom dat ik daar niet aan gedacht heb.......
Tnks voor de tip
Re: openen link
Geplaatst: 28 aug 2011, 11:02
door Wilcoos
Eric H schreef:rabies schreef:Ik druk standaard control in, en dan heb ik altijd een nieuw tabblad.
Hmm, stoor me hier ook al een tijdje aan, en ik doe het meeste met de iPad.......dan kun je geen control indrukken...
Juist voor dergelijke devices is het afgeschaft. Toevallig gaat het op Osx meestal goed, al is het maar beperkt en gaat het je andere tabbladen overschrijven. Maar er zijn ook devices en consoles die geen nieuw venster kunnen openen.