Pagina 1 van 1

Milltek golf 7

Geplaatst: 29 apr 2014, 16:42
door Kitaco
Ik twijfel zoals vele voor mij, tussen een resonated of non-resonated catback van Milltek voor men gti.
Ik lees hier op het forum dat wanneer je enkel voor de catback kiest je beter voor de non-resonated kan gaan omdat er nauwelijks verschil is tussen de stock en de resonated catback.
Het mag gerust wat luider voor mij maar het moet confortabel blijven binnenin, ik gebruik deze wagen als dagelijks vervoer. Zolang ik zonder lawaai en gedreun 120km/h kan rijden is dat goed voor mij.
Is er iemand die hier ervaring mee heeft die me wat raad wil geven?

Alvast bedankt

Re: Milltek golf 7

Geplaatst: 29 apr 2014, 16:46
door bluetiger
Resonated catback geeft niet meer lawaai. Iets donkere brom onderin. Ziet er wel strak uit.

Re: Milltek golf 7

Geplaatst: 29 apr 2014, 17:12
door Kitaco
Ik zou het zonde vinden om +1000 EUR uit te geven aan een uitlaat die niet echt luider is dan de stock. Hij mag wel wat meer volume hebben maar het moet beschaafd zijn.
En idd, die Milltek's zien er strak uit!

Re: Milltek golf 7

Geplaatst: 29 apr 2014, 17:31
door Crokko
Kitaco schreef:Ik zou het zonde vinden om +1000 EUR uit te geven aan een uitlaat die niet echt luider is dan de stock.
Als ik het zo lees, kun je gerust voor non-resonated gaan. Dat is nog steeds niet "te".
Bij rustig rijden een comfortable brom en bij vraag naar vermogen laat hij zich lekker horen. :D