
Welke velgen passen hier het beste onder volgens jullie?
Ik dacht aan oz superturismo gt?

Groetjes
haantje de voorste schreef:Ik heb zelf een jaar geleden een set Super Turismo Le Mans gekocht. Die zijn naar mijn mening net iets mooier. Maar aangezien ik een ernstige velgen-tik heb (minimaal ieder jaar een nieuwe set), overweeg ik om deze te verkopen.
Als je op zoek bent naar een klassiek-spaakvelg model, dan zou je ook eens naar de Etabeta Venti-R kunnen kijken.
Dat klopt dat je hem daar hebt zien rijden.Buco schreef:Volgens mij heb ik deze GTI6 ED35 wel eens rondom BoZ gespot, apart exemplaar! Ik zou de huidige set-up zo laten!
Als hij die wilt verkopen, laat hem dan toch. DIBS!bzb schreef:zou je special edition ed35 lekker zo laten, vrijwel elke andere velg doet afbreuk aan het geheel, maar als je jong bent zie je dat vaak zelf nog niet
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 5 gasten