Beetje rare onderwerp titel misschien, dus laat het me uitleggen.
Ik heb dus een Golf 7 GTI PP DSG. Ik vind het onderstel (niet adaptief) geweldig zoals het nu is. Dus qua afstelling en comfort voor dagelijks gebruik op de openbare weg.
Optisch gesproken zou ik het mooi vinden de auto iets lager te leggen. Niet te gek veel - 2/3 cm voor en achter maximaal.
Nu heb ik in het verleden bij andere auto's dit al eens gedaan en weet uit ervaring dat alleen het vervangen van de veren (bv Eibach pro Kit) resulteert in een veel 'harder' onderstel. Dat wil ik dus niet.
Jaren terug heb ik mijn Seat Leon 20VT verlaagd met Eibach pro kit veren icm met Koni FSD dempers en dat werkte prima. Maar daar moet ik bij aantekenen dat het standaard onderstel van de Leon knalhard was - daar hou ik sowieso niet van. Oftewel: daar viel niet veel aan te verpesten

Hoe dan ook, ik wil geen knalharde stuiterbak!
Het is dus zaak om het te doen door veren EN dempers te vervangen.
Zelf al wat rondgekeken en zag bij Bilstein een paar interessante producten. Met name de Bilstein B16 kit.
Maat misschien heb ik het mis en zijn er betere manieren.
Of misschien is er wel helemaal geen goede manier en moet ik er van afzien.
Ik hoop dat er mensen hier zijn die me wat wijzer kunnen maken.
Gr,
JP