Geachte auto vrienden.
Na veel dingen geprobeerd te hebben is die mijn laatste optie om aan enige informatie te komen of een oplossing.
Ik heb een probleempje met mijn auto(golf 7,5 R 2019), ik heb onlangs een catless downpipe in mijn auto laten plaatsen maar bij raam of panoramadak open creëert de auto een soort onderdruk waardoor de uitlaatgasssn naar binnen worden gezogen. Dit zorgt voor een nare geur in de auto, komt dit probleem vaker voor of heeft een van jullie een dit probleem ook ooit gehad en een oplossing daarvoor?
Het is een raar probleem waar ik heel weinig informatie over kan vinden ik hoop dat een van jullie mij hierbij kan helpen.
Groet
Uitlaat gassen in auto
Re: Uitlaat gassen in auto
pakking wel geplaatst op de nieuwe downpipe?
Re: Uitlaat gassen in auto
Ik heb hier ook last van. Wanneer ik mijn dak gesloten is ruik ik niks maar op het moment dat ik hem open zet komt er een aparte geur in mijn auto. Ik heb alleen geen downpipe maar mijn OPF (roetfilter) leeg laten halen. Heb je inmiddels hier nog wat meer informatie over of een eventuele oplossing?
- Tino
- Berichten: 1146
- Lid geworden op: 06 mei 2012, 16:47
- Type auto: Scirocco MK3
- Locatie: Gelderland Midden
Re: Uitlaat gassen in auto
Dan is hij dus niet gasdicht door pakking slechte klemmen of scheurtjes of slecht laswerk.
Uitlaat moet tot achter demper gasdicht zijn.
Uitlaat moet tot achter demper gasdicht zijn.
Audi RS3 JD stage 2 met 538 pk 719 NM. Wagner downpipe/ APR intake /Wagner intercooler en Audi sportpakket top 300+ .
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Ahrefs [Bot] en 5 gasten