Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Hi allen, ik ben op zoek naar een degelijke telefoonhouder (IPhone 5) voor in mijn 6 gti.
Nu slingert mijn telefoon door de auto, niet echt handig dus
Ik heb hem niet nodig om te navigeren, dus hoeft niet enorm in het zicht te zitten.
Heeft iemand een tip of hier zelf al een mooie oplossing voor gevonden?
Het mooiste zijn de consoles van Kuda, in de kleur van je dashboard.
Ik heb er eentje in mijn mk5 van zwart (kunst)leer. Past perfect bij mijn zwart lederen interieur en zwarte dashboard.
Daarom kan je dan een simpel plat houdertje voor een iphone 5 schroeven of plakken.
Bijv een passieve of actieve houder van brodit, maar er zijn ook plattere/mooiere houders voor op de console te vinden:
(En dan zou ik dat kantelding wat achterop die brodit houder zit weglaten, dus mooi vlak tegen de kuda console aanplakken/lijmen/schroeven)
Oh en zo ziet het er bij mij uit (met een HR richter houdertje voor mijn oude iPhone 3GS op de Kuda console)
Tnx, ik ga meteen kijken
Ziet er goed uit! En hoe monteer je dat Kuda ding? Plak je die vast ofzo? En als je hem ooit wilt verwijderen... Kan dat dan makkelijk zonder beschadiging of verkleuring?
Verwijderen kan geheel zonder beschadiging. Ding is precies in vorm van de zijkant van je dashboard.
Aan linkerzijde klemt hij zich tussen het frame naast je radio, aan rechterzijde loopt hij je dashboardkastje 'in'. Daar zit hij met 1 klein schroefje bevestigd. Dus 1 klein gaat aan de binnenrand van je dashboardkastje, zie je bij zowel open als gesloten dashboardkastje niks van, ook niet bij verkoop.
ik heb een tetrax xway voor op je ventilatierooster te "schroeven"
snel en makkelijk te (de)monteren.
ziet er zo uit:
ik heb de mijne besteld via amazon.co.uk, omdat ik de prijs bij coolblue wat aan de hoge kant vond.
voor iphone bestaan er ook aparte hoesjes met ingebouwd metalen plaatje. of je kan het ook gewoon kleven op de achterkant van je phone of op een ander (goedkoper) hoesje
Natuurlijk gaat dat Meik. Waarom niet?
Mijn navilock zit in middentunnel en sleutelgat rechts.
Dat zit dus absoluut niet in de buurt van de kuda console.
Oepsss ik had het over Bearlock, maar jij over Navilock haha.
Oh en ps heren: probeer als u een reply doet in topics, niet te replyen op de foto's van een ander, dan zie je die foto's steeds terugkomen in antwoorden en zo worden topics nutteloos lang. Dan moet je zo veel scrollen.
Laatst gewijzigd door Timvgti op 12 jun 2013, 09:53, 1 keer totaal gewijzigd.
Vanavond even de bestelde telefoonhouder van Brodit en console van Kuda gemonteerd.
Werkt echt perfect, mooi in de lijn van het dasboard meelopend.
De Brodit houder is speciaal voor de Iphone 5, het laadstekkertje past er precies in.
Ziet er goed uit Vincent! Het is dat mijn dashboard liever vrij houd van houders, maar dit is wel strak opgelost zo. Ik zou persoonlijk alleen het witte kabeltje nog een keer vervangen voor een zwarte en kijken voor twee van die kleine zwarte stopjes die je op de schroefjes kunt klikken in de houder.
Golf88 schreef:Ziet er goed uit Vincent! Het is dat mijn dashboard liever vrij houd van houders, maar dit is wel strak opgelost zo. Ik zou persoonlijk alleen het witte kabeltje nog een keer vervangen voor een zwarte en kijken voor twee van die kleine zwarte stopjes die je op de schroefjes kunt klikken in de houder.
zou ik ook doen en kun je trouwens makkelijk doen met krimpkous. goedkoop en even mooi.
Golf88 schreef:Ziet er goed uit Vincent! Het is dat mijn dashboard liever vrij houd van houders, maar dit is wel strak opgelost zo. Ik zou persoonlijk alleen het witte kabeltje nog een keer vervangen voor een zwarte en kijken voor twee van die kleine zwarte stopjes die je op de schroefjes kunt klikken in de houder.
zou ik ook doen en kun je trouwens makkelijk doen met krimpkous. goedkoop en even mooi.
Is wel iets lastiger om dit mooi strak om het stekkertje te krijgen? Ik zou een zwarte kopen voor in de auto en de witte lekker thuis laten of op je werk gebruiken ofzo