Beste leden,
Sinds ik zaterdag met VCDS de speaker en audio instellingen in mijn RNS510 op de juiste manier gecodeerd heb ("Front speakers only", "No Sound System installed"), is de weergave van hoge, midden en lage tonen eindelijk zoals het hoort. Met als gevolg dat ik niet meer last heb van teveel bass die naar de tweeters gaan en het volume nu ook een stuk harder kan met een stuk betere geluidsweergave over alle 6 speakers voorin (achter heb ik geen speakers).
Echter valt mij nu op dat als ik het volume op een wat hogere niveau zet, mijn rechter-onder speaker (lage tonen) een beetje tikt (of lichtelijk kraakt?) zodra er een diepe bass/beat momentje in het muziek valt. Ik vermoed zelf dat de speaker misschien niet helemaal meer 100% is, maar kunnen er nog andere oorzaken zijn? Zijn er leden die dit ook meegemaakt hebben?
[Golf 5] Rechter speaker 'tikt'
Re: [Golf 5] Rechter speaker 'tikt'
Toevallig de Golf een paar dagen geleden weer opgehaald voor een schadeherstel bij een gespecialiseerd bedrijf. Ik had een deuk aan de buitenkant van de rechterportier. Die hebben het deurpaneel gedemonteerd, uitgedeukt en de complete rechterzijde opnieuw gespoten (meteen ook van een paar diepe krassen af geholpen
, toch verzekeringswerk). Sindsdien is het getik uit de rechterspeaker ook verdwenen.
Vermoedelijk tikte de speaker misschien ergens tegen aan? Het probleem lijkt in ieder geval opgelost nu

Vermoedelijk tikte de speaker misschien ergens tegen aan? Het probleem lijkt in ieder geval opgelost nu

Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 3 gasten